1 września o godz. 8.00 w kościele św. Macieja w Andrychowie odbędzie się Msza św. dla uczniów technikum oraz branżowej szkoły I stopnia na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Na Msze św. zapraszamy Uczniów, Nauczycieli i Rodziców.

O godz. 9:15 w budynku szkoły odbędzie się uroczysta inauguracja roku szkolnego dla klas technikum oraz ślubowanie klas pierwszych. O godz.11:00 odbędzie się uroczysta inauguracja roku szkolnego dla klas branżowych oraz ślubowanie klas pierwszych. Po uroczystym apelu (w sali na parterze), odbędą się spotkania z wychowawcami w poszczególnych klasach.

Do zobaczenia w Szkole!

WYKAZ SAL NA SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI


Technikum
IA-3 (Technik Usług Fryzjerskich, Handlowiec)
IB-15 (Technik Logistyk)
IIA- 7
IIIA-20
IIIB-11
IIIG-21
IIIH- 17
IVA- 18
IVB-12


Branżowa Szkoła I Stopnia
IC – 3 (Sprzedawca, Kucharz, Piekarz)
IH- 11 (Stolarz, Fryzjer)
IIC- 15
IIIC-18
IIICH-17