Godziny dostępności nauczycieli

REALIZACJA GODZINY DODATKOWEJ

II półrocze  2023/24            od 04.03.24r.

Nazwisko i imięDzień Godzina 
1Babik Marekponiedziałek14.20 – 15.20
2Bagińska-Chmura Martaponiedziałek 11.30 – 12.30
3Bałys Magdalenawtorek11.30 – 12.30 
4Bogacz – Sośnicka Izabelaponiedziałek15.55 – 16.55
5Bożek Magdalenawtorek12.00 – 12.30
6Chrapkowicz Anetaczwartek11.30 – 12.30 
7Cyper Reginawtorek16.45 – 17.15
8Gaudyn Magdalenawtorek14.00 – 15.00
9Gibas Dorotaponiedziałek, środa13.50-14.20, 11:40-12:10
10Górkiewicz Ewapiątek10.35 – 11.35
11Grzesło Urbańczyk Edytaśroda9.40 – 10.40
12Gwoździewicz Grażynaśroda8.50 – 9.50
13Hodur Małgorzataśroda 13.20 – 14.20 
14Janicka – Pawlikowska Katarzynawtorek piątek11.40 – 12.10 10.40 – 11.10
15Jastrzębska Barbarapiątek8.00 – 9.00
16Kocemba Jacekwtorek11.20 – 12.20
17Konior Annaczwartek 10.40 – 11.40
18Kurek Agnieszkawtorek10.15 – 11.15
19Kurek Małgorzataczwartek, piątek10.45-11.15, 9.00-10.30
20Kurzydło Annaczwartek10.35 – 11.35
21Łysoń Angelikaponiedziałek, czwartek10.35 – 11.05, 11.50 – 12.20
22Macierzyńska-Cepcer Annawtorek, czwartek9.40 – 10.10, 16.00 – 16.30
23Makuch Sylwiaśroda10.40 – 11.40
24Mastek Elżbietaponiedziałek9.50 – 10.20 11:30-12.00
25Mosór Martaczwartek12.30 – 13.00
26Nowak Sławomirponiedziałek15.55 – 16.55
27ks. Olesiński Wojciechponiedziałek 10.45 – 11.15, 13.20 – 13.50
28Pasiut Monikawtorek, czwartek10.15 – 10.45, 13.20 – 13.50
29Panek Barbarapiątek10.35 – 11.35
30Przybek Joannaczwartek11.40 – 12.40
31Radwan Alina czwartek, piątek13.20 – 13.50, 15.15-15.45
32Romanek Dorotawtorek, środa15.10 – 15.40, 9.50 – 10.20
33Rzońca Joannaśroda, czwartek9.00 – 9.30, 11.00 – 11.30
34Skalska-Węglarz Dariaczwartek7.45 – 8.45
35Włodarczyk Dorotaponiedziałek12.00 – 12.30, 15.00 – 15.30
36Wojewodzic Małgorzataponiedziałek, piątek12.40 – 13.10, 8.50-9.20
37Zacny Bernadetawtorek8.00 – 9.00
38Zając Kingaponiedziałek, czwartek9.40 – 10.10, 8.25 – 8.55
39Żydek Witoldpiątek7.55 – 8.55

This will close in 0 seconds

Skip to content