22 listopada walka toczyła się PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY z okazji 100 -LECIA NIEPODLEGŁOŚCI.
Do turnieju stanęło 16 trójek – a w każdym zespole musiała wystąpić przynajmniej jedna przedstawicielka płci pięknej. Panowie musieli wykazać się dużym darem przekonywania aby pozyskać do drużyny dobrze grające w siatkówkę koleżanki. Ale kiedy zabrakło koleżanek zaradni czwartoklasiści poprosili o współpracę Panią – Annę Cepcer.
Pani Anna po raz kolejny zaskoczyła młodzież (i nie tylko) – dając przykład na boisku dobrej sportowej formy i dystansu do siebie. Brawo!
Pan Jacek Kocemba wspomagał w walce zespół Samorządu Szkolnego.
Przy ładnie przystrojonej hali i dużym udziale kibiców z naszej szkoły – toczyła się bardzo wyrównana i zacięta sportowa walka. Często w przewidzianym czasie gry wynik był ciągle nierozstrzygnięty. Emocje sportowe sięgały sufitu…. a zwycięzyli ci, którzy tego dnia mieli więcej sił i szczęścia… Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich uczestników za ofiarną i sportową walkę.
1. miejsce wywalczyli: Magda Gajczak, Dominik Dyrcz i Patryk Cholewka
2. miejsce zajęli: Karolina Pustelnik, Jakub Kozłowski, Dominik Mazur
3. miejsce zajęli: Ola Piwowarczyk, Szymon Żydek i Piotr Rodak
4. miejsce zajęli: Monika Łopata, Łukasz Kierczak i Damian Polak