Serdecznie zapraszamy na kolejny już SZKOLNY TURNIEJ SIATKÓWKI, który odbędzie się 12 lutego 2018r.
Nie siedź w domu w ferie – przyjdż na halę! Szczegóły na plakatach oraz u nauczycieli wychowania fizycznego.

Podajemy oficjalne wyniki Szkolnego Turnieju Siatkarskich Dwójek, który rozegrany został w środę 17 stycznia 2018r.
GRATULUJEMY !!!
1. Krzysztof Hojny i Eryk Brońka
2. Piotr Sołtysiak i Patryk Zemła
3. Magdalena Gajczak i Szymon Żydek
4. Angelina Misiek i Angelika Mentel
5. Joanna Kukuła i Maria Fąferko
6. Dorian Bajorski i Damian Nowak
7. Kinga Kubińska i Natalia Łysoń

Warto zaznaczyć, że w turnieju wystąpiło 12 dwuosobowych zespołów i była to prawdziwa uczta dla tych, którzy lubią sportową rywalizację przy siatce.

Wielka szkoda, że w turnieju nie wystąpiło kilku uczniów, którzy reprezentowali Naszą Szkołę w międzyszkolnych zawodach w piłce ręcznej.Mamy jednak nadzieję, że turniej, który odbędzie się w pierwszy poniedziałek ferii skupi na starcie wszyskich miłośników siatkówki z naszej szkoły!