W dniu dzisiejszym klasa 2b TL wraz z nauczycielami panią Dorotą Gibas i panią Joanną Rzońcą wzięła udział w wizycie zawodoznawczej w firmie TECH Sterowniki. Warsztaty dla uczniów odbywały się naprzemiennie, ze względu na dużą liczebność klasy. Podczas gdy jedna grupa uczestniczyła w cyklu produkcyjnym wyrobów, druga grupa brała udział w warsztatach związanych z systemami informatycznymi wspomagającymi pracę magazynów oraz zarządzanie firmą. Na zakończenie wizyty każdy uczeń otrzymał drobny upominek. Magazyn wyrobów gotowych zaprezentował nam nasz absolwent Krzysztof Kiszczak🙂 Dziękujemy 😊 Organizatorem wizyty zawodoznawczej z ramienia szkoły była Pani Joanna Rzońca. Za umożliwienie realizacji wizyty dla naszych uczniów bardzo. Dziękujęmy Pani Gabrieli Para. #najlepszaszkoławpowiecie

This will close in 0 seconds

Skip to content