W dniu 26 listopada 2023 r., grupa uczniów z naszej szkoły wybrała się na targi fryzjerskie , które odbyły się w Katowicach. Celem tego wyjazdu było zapoznanie się z najnowszymi trendami i technikami w dziedzinie fryzjerstwa.

Cała grupa, składająca się z 32 uczniów z klas fryzjerskich wyruszyła godzinie 9:00 rano w stronę Katowic. Integrując się z uczniami z zaprzyjaźnionej szkoły z Kalwarii było nas prawie 60 osób. Po przyjemnej podróży dotarliśmy na miejsce targów. Targi odbywały się w dużym centrum targowym, gdzie zgromadzone były liczne stoiska z różnymi produktami i usługami związanymi z fryzjerstwem.

Po dotarciu na miejsce, nasi uczniowie mieli okazję przeglądać stoiska i rozmawiać z przedstawicielami firm, które prezentowały swoje produkty. Były tam dostępne różnego rodzaju narzędzia fryzjerskie, kosmetyki do włosów, akcesoria do stylizacji i wiele więcej.

Dodatkowo, odbywały się różne prezentacje i warsztaty, które były prowadzone przez renomowanych fryzjerów z naszego kraju. To była świetna okazja dla naszych uczniów, aby na żywo zobaczyć i nauczyć się najnowszych technik fryzjerskich.

Po kilku godzinach intensywnego zwiedzania targów, uczniowie mieli również możliwość oglądania konkursów i pokazów które odbywały się na scenie. Wszyscy byli bardzo podekscytowani i zachwyceni tym, co mogli zobaczyć i doświadczyć na targach.

Po zakończeniu targów, nasza grupa odpoczęła w restauracji, gdzie mieliśmy okazję podzielić się swoimi wrażeniami i wymienić się opiniami na temat targów. Był to również moment, aby nasi uczniowie zadawali pytania nauczycielom towarzyszącym, którzy byli tam, aby udzielić im dalszych wskazówek i odpowiedzić na wszelkie pytania.

Po udanym dniu spędzonym na targach fryzjerskich wszyscy uczniowie wróciliśmy do domów pełni nowej wiedzy i inspiracji. Ten wyjazd na pewno przyczynił się do rozwoju naszych umiejętności fryzjerskich i dał nam szansę poszerzenia naszej wiedzy w tej dziedzinie.

Podsumowując, wyjazd na targi fryzjerskie był nie tylko edukacyjny, ale także bardzo inspirujący i motywujący dla naszych uczniów. To była wspaniała okazja, aby na żywo zobaczyć najnowsze trend w fryzjerstwie i dowiedzieć się od najlepszych w branży. Jesteśmy wdzięczni za tę możliwość i już nie możemy się doczekać, aby wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

This will close in 0 seconds

Skip to content