Dziś 5 grudnia w naszej szkole odbył się kolejny Powiatowy Konkurs Fryzjerski. Dwudziestu czterech uczniów klas fryzjerskich zmagało się z zadaniem konkursowym. Uczestnicy tworzyli stylizacje pod hasłem „Współczesna Barbie- fryzury inspirowane najbardziej znaną lalką świata”🎀 Prace konkursowe zaskakiwały pomysłowością oraz oryginalnością, każda Barbie była inna🪞 Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie laureatom

I Miejsce Sara Bielecka uczennica Zespołu Szkół nr 2 im św. Jadwigi Królowej

2 Miejsce Natalia Jankowicz uczennica z Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej,

III Miejsce Tatiana Kłaput uczennica ZDZ z Wadowic.

Wyróżnienia: Natalia Ficek, Wiktoria Króliczek, Julia Bizoń, Oliwia Leśniak. Serdecznie gratulujemy🏆 Nagrody w Konkursie ufundowało Starostwo Powiatowe w Wadowicach.

Do zabaczenia za rok 🙂

This will close in 0 seconds

Skip to content