Impreza odbyła się pod hasłem „Butterfly” – 27 października 2017 r. w Hotelu Czarny Groń. Turniej Fryzjersko-Kosmetyczny organizowany przez ZDZ od lat cieszy się nieustannie dużym zainteresowaniem w lokalnym środowisku.

W konkursach corocznie bierze udział kilkuset uczestników, modelek i modeli oraz obserwatorów, a także firmy kosmetyczne i fryzjerskie. To prawdziwe święto mody i urody ale przede wszystkim możliwość pogłębienia umiejętności zawodowych młodych fryzjerów i artystów makijażu.

Uczniowie stanęli do rywalizacji, która świadczyła nie tylko o wysokim poziomie nabytych umiejętnościach manualnych, ale również była wyrazem panujących trendów i umiejętności artystycznych oraz jakości nauczania placówek kształcących w zawodzie. W tegorocznym konkursie przygotowano trzy widowiskowe konkurencje: ogólny wizerunek postaci BUTTERFLY, Fryzura karnawałowa – włosy spięte do góry oraz Makijaż ekstrawagancki w stylu BUTTERFLY.
W konkursie Zespół Szkół nr 2 im. sw. Jadwigi Królowej w Andrychowie reprezęntowały: Wiktoria Bizoń, Wiktoria Lachendro, Izabela Biegun pod opieką Pani Klaudii Wójcik.

I miejsce w kategorii fryzura karnawałowa włosy spięte do góry zajęła uczennica naszej szkoły Wiktoria Bizoń z klasy 2 Technikum.