Kategorie: Integrujemy społeczność szkolną, Sportowo
Uczniowie pod opieką pana dyrektora, doświadczonego kajakarza mieli okazję wziąć udział w spływie rzeką Nidą. Uczestnikom dopisała pogoda, atmosfera była super, nie mówiąc o treningu![]()
![]()










