Kategorie: Integrujemy społeczność szkolną, Ogłoszenia
20 grudnia w świąteczny nastrój wprowadziła Nas klasa 1 TL, która razem z wychowawcą panią mgr Ewa Górkiewicz przygotowała tegoroczne jasełka. W imieniu dyrektora szkoły pana mgr Marka Babika oraz uczniów klasy 1TL jeszcze raz składamy życzenia wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia ![]()







