Na piknikach

Weekend 30-31 maja był bardzo intensywny i pełen pozytywnej energii!

Bajkolandia🌸 Czas start!
Uczniowie kształcący się w zawodzie fryzjer  umilają czas najmłodszym ❤️

Gościliśmy również na drugim Rodzinnym Pikniku w Andrychowie, gdzie dzieci mogły cieszyć się kolorowymi warkoczykami💕 Dziękujemy naszej młodzieży za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę – Wasza energia była bezcenna ❤️Dziękujemy wszystkim małym i dużym uczestnikom za odwiedzenie naszego stanowiska. Warkoczyki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a uśmiechy na Waszych twarzach były dla nas największą nagrodą. 💗
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

 

Na skróty


Kontakt Projekt ACKZiU III Dokumenty e-Dziennik