W sobotnie popołudnie 24 maja fryzjerzy uczestniczyli w pikniku rodzinnym, który odbył się w Zagórniku.
Dzięki ich kreatywności dzieci mogły cieszyć się kolorowymi warkoczykami oraz pięknymi postaciami z bajek na twarzy.
Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie, dzięki Wam radość dzieci była ogromna![]()







