W dniu 28.03.2023 uczniowie klas 3a i 4g technik logistyk uczestniczyli w szkoleniu z mocowania i zabezpieczenia ładunku oraz z przepisów prawa w zakresie czasu pracy kierowców. Szkolenie odbyło się w siedzibie firmy Fenilo w Zabrzu. Zdobyte umiejętności przez uczniów zostały potwierdzone certyfikatami. Inicjatorem przedsięwzięcia, z ramienia szkoły była pani Dorota Gibas, która wraz z panią Joanną Rzońcą sprawowała opiekę nad uczniami podczas wyjazdu. Szkoleniu bacznym okiem przyglądał się sam dyrektor szkoły, pan Marek Babik, który również uczestniczył w rozmowach z panem Marcinem Podkanowiczem – szefem Fenilo, nad możliwością podjęcia współpracy, dzięki której uczniowie naszej szkoły pozyskiwaliby dodatkowe umiejętności zawodowe ( DUZ ), aby mogli być bardziej atrakcyjni na rynku pracy. Bawełnianka THE BEST! 💪💪💪

Skip to content