W dniu 14.03.2023r. uczniowie naszej szkoły uczący się w zawodach technik logistyk i technik usług fryzjerskich godnie reprezentowali naszą szkołę podczas zajęć w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Udział w zajęciach był możliwy dzięki umowie o współpracę podpisanej przez Dyrektora Szkoły, Pana Marka Babika w dniu 22.09.2022r. w Starostwie Powiatowym w Wadowicach. Czworo logistyków, pod czujnym okiem pani Doroty Gibas, wzięło udział w Konkursie Wiedzy Logistycznej oraz w dwóch wykładach z zakresu logistyki nowoczesnej. Fryzjerki, pod opieką Pani Agnieszki Kurek uczestniczyły w zajęciach z wizażu p. Sylwią Shiffman „Blending&contouring” – perfekcyjne cieniowanie oczu i modelowanie twarzy”.

Jako szkoła, bardzo dbamy o kształcenie zawodowe, odpowiadając jednocześnie na potrzeby rynku pracy. Bawełnianka THE BEST ❤

This will close in 0 seconds

Skip to content