6 grudnia, w naszej szkole, miało miejsce niecodzienne wydarzenie – Powiatowy Konkurs Fryzjerski. Piętnastu uczniów klas fryzjerskich zmagało się z zadaniem konkursowym, które wiązało się z obchodzoną w tym roku 200 rocznicą powstania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. Uczestnicy, inspirując się utworami naszego wieszcza, tworzyli stylizacje pod hasłem „Strzygi, upiory, rusałki”. Prace konkursowe zaskakiwały pomysłowością, kunsztem i oryginalnością. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie laureatom. Miejsce II i III przypadło uczennicom naszej szkoły. Zwycięstwo wywalczyła uczennica z Zespołu Szkół im. KEN w Kalwarii Zebrzydowskiej. Nagrody w Konkursie ufundowało Starostwo Powiatowe w Wadowicach.