W dniu 07 grudnia 2022r. w Zespole Szkół Nr 2 w Andrychowie rozegrano „Mikołajkowy” szkolny turniej piłki halowej chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się 10 zespołów .

1. FLORENTINA [1B]

2. GIBASIATKA [4B]

3. PIS

4. OREGONY [2HBS]

5. KLASA 1A [1A]

6. SŁONECZNY PATROL [3B]

7. SZTACHETY [1G]

8. WYBOROWA TEAM [1C]

9. KS STOLARCZYKI

10. WYBOROWY TEAM [3A]

Zespoły podzielono na dwie grupy w których spotkania rozgrywano systemem” każdy z każdym” . Mecz trwał 10 minut .W sumie w grupach rozegrano 20 spotkań , strzelono 87 bramek. Do półfinałów awansowały po dwa najlepsze zespoły z grupy A i B które rozegrały między sobą mecze półfinałowe, które były zacięte i stały na bardzo wysokim poziomie. W meczu o trzecie miejsce o zwycięstwie decydowała seria rzutów karnych. Także mecz finałowy dostarczył wielu emocji i zwrotów akcji. Walka o zwycięstwo toczyła się do ostatnich sekund meczu i zakończyła się sukcesem zespołu SŁONECZNY PATROL [3A], Występującym w następującym składzie:

1.Chwierut Antoni

2.Zawierucha Kacper

3.Łysoń Sebastian

4.Szlagor Mikołaj

5. Ogórek Dawid

6.Brońka Aleksander

7.Gołąb Maciej

Wyniki turnieju

1. I m.- SŁONECZNY PATROL [3A]

2. II m. GIBASIATKA [4B]

3. III m. OREGONY [2HBS]

4. IV m.WYBOROWY TEAM [3A]

5. V m. WYBOROWA TEAM [1C]

6. VI m. KLASA 1A [1A]

7. VII m. KS STOLARCZYKI

8. VIII m. PIS

9. IX m. FLORENTINA [1B]

10. X m. SZTACHETY [1G]

Gratulujemy ! wszystkim uczestnikom turnieju i dziękujemy za wspaniałą zabawę i emocje.

Skip to content