„W dniu zakończenia naszej nauki w tej szkole, składamy serdeczne podziękowania Pani Dyrektor, Nauczycielom oraz pracownikom Szkoły za codzienny trud, sumienną pracę i zaangażowanie. Rodzicom dziękujemy za wszelkie działania podejmowane na rzecz Szkoły.

Naszym wychowawczyniom: Pani Joannie, Pani Sylwii, Pani Marcie i Pani Bernadecie, dziękujemy za wszystkie starania, które wkładały w nasze wychowanie i w naszą edukację. Wierzymy, że ten wysiłek uczyni nas ludźmi szlachetnymi i mądrymi. Składamy serdeczne podziękowania za opiekę i wychowanie

Jesteśmy wdzięczni za wspólnie spędzone lata, za przekazanie wiedzy, wskazanie perspektyw, sympatię i wsparcie w trudnych chwilach. Dziękujemy, za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś nauczyć, że gdy przezywamy trudności możemy odkryć swą siłę. To wielkie szczęście mieć takich nauczycieli dla których cierpliwość, wyrozumiałość i poświęcenie to nie tylko puste słowa, a uśmiech i pomocna dłoń to droga do celu jakim jest wiedza, która pozostanie na zawsze.

Droga Pani Dyrektor,
przez wiele lat była Pani naszym przewodnikiem i przyjacielem. Stworzyła Pani z naszej Szkoły drugi dom, do którego przychodziło się z wielka radością. Był to dom bardzo ciepły i bezpieczny. W tym domu czekała na nas nasza Pani Dyrektor, czasami szczęśliwa i uśmiechnięta, czasami bardzo zatroskana ale zawsze pozytywnie nastawiona do wszystkich uczniów i nauczycieli. Dziękujemy za trzy lata nauki, za radość z naszych sukcesów, wsparcie w trudnych chwilach i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy.. Za wspólne dni podczas których odkrywaliśmy świat.”

Tymi słowami pożegnały się klasy trzecie Szkoły Branżowej. Podczas uroczystej akademii wręczono aż 10 statuetek – nagród dla absolwentów osiągających sukcesy w nauce, sporcie i wolontariacie.

Wraz ze starszymi koleżankami i kolegami ze swoich osiągnięć szkolnych cieszyły się młodsze klasy, które przygotowały miłe pożegnanie pod opieką wychowawców: Pani Anety Chrapkowicz, Pani Doroty Włodarczyk i Pana Jacka Kocemby.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas technikum przygotowała klasa 1a pod opieką Pani Marty Bagińskiej-Chmury. Były gratulacje, dyplomy i wiele ciepłych słów.

Uczniom i wychowankom gratulujemy wyników w nauce, osiągnięć oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności

Życzymy słonecznego i bezpiecznego wypoczynku. Niech wakacje będą czasem samych radosnych chwil i niezapomnianych wrażeń!

Skip to content