W środę 15 czerwca w Kalwarii Zebrzydowskiej odbyły  się zawody  o tytuł „Najsprawniejszego Ucznia” w kategorii szkół ponadpodstawowych. Nasza reprezentacja nie dała szans pozostałym uczestnikom i zwyciężyła we wszystkich  konkurencjach.
Martyna Kacorzyk  z klasy 3 chb zdecydowanie zwyciężyła w kategorii dziewcząt. Pierwsze miejsce w kategorii mężczyzn  wywalczył Michał Płonka, zaraz za nim z minimalną stratą uplasował Dominik Karcz! Warto wspomnieć, że Michał i Dominik są uczniami klasy 1H i z podobnym rezultatem wystąpili w biegu na milę, który odbył się jesienią.
Naszą szkołę reprezentowała także Kinga Okrzos z klasy z 2 cbs. Łączne czasy naszych uczniów dały  Naszej Szkole  pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej. Na drugim miejscu zawody zakończyli uczniowie z LO Wadowice, miejsce  trzecie przypadło gospodarzom ZSiPO Kalwaria.

This will close in 0 seconds

Skip to content