W dniu 22.04.2022 r. Zespół Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie zorganizował Dzień Otwarty. Szkoła od lat cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży
 z naszego regionu, co potwierdziła duża frekwencja ósmoklasistów. Uczniowie mogli zapoznać się z bogatą ofertą placówki, która nieustannie się rozwija. Goście uczestniczyli m.in. w pokazie barmańskim, stylizacjach fryzur, pokazach sprzętu wykorzystywanego
 w branżach logistycznej i handlowej. 

Warto dodać, że od września 2022 r. ZS nr 2 rekrutuje młodzież do  branżowej szkoły
I stopnia (jedynej bezpłatnej  na terenie gminy Andrychów). Oferta edukacyjna  rozszerzyła się o nowe kierunki. Ósmoklasiści będą mogli wybrać  nie tylko, jak do tej pory, zawód:  stolarza, piekarza, kucharza, fryzjera, sprzedawcy, ale także: montera, lakiernika, kelnera, elektryka, magazyniera i wiele innych.

Skip to content