Piękna pogoda, szczytna idea, ruch na świeżym powietrzu, sportowa atmosfera i 33 mile – które przebiegli łącznie wszyscy uczestnicy pierwszego biegu na milę! Impreza odbyła się w środę – 10 listopada na stadionie Beskid w Andrychowie, pod hasłem „PRZEBIEGNIJ MILĘ DLA NIEPODLEGŁEJ”. Uczniowie szkół podstawowych i szkół średnich rywalizowali w czterech konkurencjach.

Najliczniej na starcie stawili się uczestnicy, którzy biegali na milę w kategorii Open. Najszybszy i najbardziej wytrzymały okazał się uczeń klasy 1 H Michał Płonka, tuż za nim uplasował się Dominik Karcz (kolega z klasy), Antoni Chwierut wywalczył trzecie miejsce, Daniel Homel zameldował się jako czwarty a Jakub Cypel jako piąty. Wśród dziewcząt zwyciężyła Roksana Wicher, przed Kingą Okrzos, Zuzanną Lasek i Wiktorią Frydel.

Bardzo wyrównany poziom prezentowały sztafety w których startowały zespoły mieszane. Naszą szkołę reprezentowali Roksana Wicher, Kinga Okrzos, Sebastian Łysoń i Bartosz Sabuda. Nasza ekipa dzielnie walczyła i ostatecznie uplasowała się na trzeciej pozycji za CKZiU nr 2 z Wadowic i ZDZ -tem . Różnice czasowe na mecie były niewielkie a tempo biegu wyjątkowo mocne! Gratulacje !!!

Fundatorem pucharów dla zwycięskich ekip był pan Andrzej Nowakowski, o poczęstunek i nagrody dla wszystkich uczestników zadbała Pani Dyrektor. Wielkie brawa dla wszystkich uczestników i podziękowania dla osób ,które pomogły w zorganizowaniu dzisiejszych zawodów.

This will close in 0 seconds

Skip to content