28 września na hali sportowej odbył się pierwszy w tym roku szkolnym TURNIEJ SIATKARSKICH DWÓJEK. Do zawodów zgłosiła się rekordowa liczba drużyn – 9 żeńskich i 6 męskich! Zmagania trwały ponad 2,5 godziny ale i tak nie udało się wyłonić zwycięskiej dwójki w kategorii Dziewcząt Największą liczbę zwycięstw zanotowały na swoim koncie dwójki w składzie -Martyna Kużma i Martyna Orkisz, Ewa Jędras i Wiktoria Kaczmarczyk oraz Wiktoria Pająk i Kamila Oboza. Turniej finałowy rozegrany zostanie w poniedziałek 11 października. W kategorii Panów po bardzo wyrównanych i emocjonujących meczach -zwycięzcami okazali się Lukas Pachler i Ardian Prus – którzy na co dzień trenują piłkę nożną! Drugie miejsce wywalczyli Michał Fraś i Norbert Smolec, na trzecim miejscu uplasowali się Marek Mydlarz i Miłosz Spyrka. Gratulacje!!!

This will close in 0 seconds

Skip to content