W dniu 25.06.2021 o godzinie 9.30 odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów technikum. Po podsumowaniu działań szkolnych – konkursów, projektów, wycieczek – zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem. Najlepszą uczennicą w klasach technikum okazała się Agnieszka Pawińska, która otrzymała „Złotą sowę”. Drugie miejsce w klasach technikum zajęły Izabela Oboza i Natalia Leśniak.

Uczniowie otrzymali także nagrody za zwycięstwo w „Maratonie zagadek fryzjerskich” oraz za zaangażowanie w projekcie „Centrum Mistrzostwa Informatycznego”.

O godz. 12:30 miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkoły branżowej. Szczególnie podniosły charakter dla całej społeczności szkolnej miało zakończenie klasy III. Najlepsi z abiturientów otrzymali specjalne nagrody. Przewodniczący samorządu klasowego – Jakub Kozłowski – nasz utalentowany kompozytor i piosenkarz otrzymał także dodatkową nagrodę (kapelusz) od wychowawczyni – Pani Doroty Włodarczyk.

„Złote sowy” za najlepsze wyniki w nauce w klasach szkoły branżowej zdobyły: Wioletta Buchała i Joanna Wojtyła.