W terminie 18. 06. – 20. 06. grupa młodzieży realizująca unijny projekt Aktywni Młodzi! wyjechała do Murzasihle, gdzie w Ośrodku Wypoczynkowym ” Zbójnik” doskonaliła kompetencje z komunikacji, współpracy zespołowej oraz twórczego myślenia. Zajęcia z trenerkami p. Mirellą Kamińską oraz p. Barbarą Krupą były bardzo interesujące i dostarczyły wiedzy, która pozwoli lepiej zrozumieć samego siebie oraz budować dobre relacje z innymi. Trzy dni minęły bardzo szybko!!! Wolny czas młodzież  spędziła przy ognisku, na basenie oraz uczestniczyła w wycieczce górskiej na Rusinowa Polanę. Odpoczynek umożliwiały słońce, życzliwa atmosfera oraz przepiękny krajobraz Podhala. Wyjazd zorganizował i sfinansował Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce w ramach projektu Aktywni Młodzi! Serdecznie dziękujemy!!!