31 maja Natalia Rempa艂a z 2b oraz Dominika Socha z 2a wzi臋艂y udzia艂 w uroczystej gali podsumowuj膮cej projekt unijny M艂odzi Ma艂opolanie. Projekt by艂 realizowany przez Urz膮d Marsza艂kowski w Krakowie i dotyczy艂 Funduszy Europejskich wykorzystywanych w Ma艂opolsce oraz ochrony 艣rodowiska. Uczennice przez ostatni miesi膮c z du偶ym zaanga偶owaniem wykonywa艂y zadania projektowe. Uczestniczy艂y w wyk艂adach online, przygotowa艂y prezentacj臋 Fundusze unijne w powiecie wadowickim oraz nagra艂y sond臋 uliczn膮 na temat zachowa艅 ekologicznych mieszka艅c贸w Andrychowa. Praca Natalii oraz Dominiki zosta艂a nagrodzona! Jesieni膮 dziewczyny polec膮 do Parlamentu Europejskiego w Brukseli! Gratulacj臋 oraz nagrody przekaza艂 uczennicom Wicemarsza艂ek Wojew贸dztwa Ma艂opolskiego 艁ukasz Sm贸艂ka.Wicemarsza艂ek Wojew贸dztwa Ma艂opolskiego 艁ukasz Sm贸艂ka.


Spotkanie w Krakowie by艂o bardzo ciekawe. Zwiedzili艣my Centrum Nauki i Zmys艂贸w WOMAI oraz wystaw臋 Historia pieni膮dza w Krakowskim Salonie Ekonomicznym NBP. Ten dzie艅 by艂 pe艂en wra偶e艅 i na d艂ugo pozostanie w naszej pami臋ci.
Natalia i Dominika