Wolontariusze z naszej szkoły przekazali na licytację zorganizowaną przez fundację „Promyczek” własnoręcznie wykonane przedmioty. Wśród nich znalazły się  wyszywane na płótnie obrazki, uszyte maskotki i poduszki.

Dochód z licytacji w całości przeznaczony jest na  działalność Warsztatów Terapii Zajęciowej dla dorosłych osób niepełnosprawnych. Od stycznia tego roku, 22 osoby z gminy Andrychów mogą skorzystać z tej formy terapii i w ramach warsztatów rozwijać swoje umiejętności i talenty. Link do licytacji: https://www.facebook.com/hashtag/licytacjanarzeczwtzandrychow

Wolontariusze wykonali również kartki z okazji Dnia Chorego, który co roku obchodzony jest 11 lutego. Kartki przekazane zostały do Andrychowskiego Domowego Hospicjum.

Cieszymy się, że nasi wolontariusze wspierają inicjatywy tak ważne dla osób niepełnosprawnych i chorych.