Serdecznie gratulujemy Magdzie Gajczak, która zdobyła najwyższe laury – czyli Stypendium Premiera. Warto zacytować fragment pięknego listu, który otrzymaliśmy ” Przede wszystkim gratuluję Uczennicy, której sukces jest wynikiem wieloletniej solidnej nauki, pielęgnowania talentów i ciągłego doskonalenia się. Jest wynikiem codziennej odpowiedzialnej postawy. Dziękuję Rodzicom i Nauczycielom, którzy wokół pasji i talentów Uczniów tworzą sprzyjającą atmosferę. Szacunek ucznia do wiedzy, poważne podejście do obowiązków to efekty uważnego towarzyszenia mu w rozwoju przez najbliższych i nauczycieli. To wynik życia według wartości kardynalnych prawdy, dobra i piękna, z których wyrasta cały uniwersalny system wartości.