Uczniowie zainteresowani kursami: kurs prawa jazdy kat B, księgowość, Auto Cad, magazynier – operator wózka widłowego, Ecdl Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych, operator koparki i koparko- ładowarki, uprawnienia SEP, proszeni są o przesłanie informacji na konto pocztowe Szkoły.

Pełny komunikat

DYREKTOR informuje, że w ramach” Modernizacji Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II”Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przygotowuje ofertę kursów, która obejmuje wszystkich uczniów naszej szkoły. W ofercie znajdują się następujące kursy:
-Auto Cad
-księgowość
-Ecdl Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych
-magazynier-operator wózka widłowego
-operator koparki i koparko- ładowarki
-uprawnienia SEP
-kurs prawa jazdy kat B
W ostatnich czterech kursach mogą brać udział uczniowie pełnoletni lub mający 18 lat w najbliższym czasie.
Zachęcamy do skorzystania i zapisania się na w/w kursy. Informacje „jestem zainteresowany + nazwa kursu” uczniowie przesyłają na adres email szkoły: sekretariat@zs2andrychow.pl, lub do wychowawcy klasy.
Kursy będą odbywać się jesienią, teraz tylko potrzebujemy Waszych zgłoszeń.