Jak co roku w ZS nr 2 w Andrychowie 6 grudnia rozegrano Mikołajkowy Turniej piłki nożnej halowej. W zawodach wzięło udział 10 zespołów podzielonych na dwie grupy, w których rozgrywano spotkania systemem każdy z każdym. Dwie najlepsze drużyny z grupy awansowały do gier półfinałowych. Przegrani grali o miejsce III, a wygrani zagrali w wielkim finale. Oba mecze finałowe były bardzo zacięte (1:1) i o wygranej decydowały rzuty karne. Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze zgodnie z duchem zasad Fair Play. Bardzo dobra organizacja i współpraca nauczycieli wychowania fizycznego pozwoliły na sprawne rozegranie zawodów. Mikołajkowy Turniej w liczbach:
-trwał 335 minut
-udział wzięło 67 uczniów i 2 uczennice
-wystartowało 10 zespołów
-rozegrano 24 spotkania
-strzelono 109 bramek
– wykonywano 10 serii rzutów karnych
Końcowe wyniki turnieju:
I miejsce- SZCZYKAFKI
II miejsce- GANG CEPCERY
III miejsce-DZIECI PANI GIBAS
IV miejsce- HARDKOROWE NAHLAJKI
V-VI miejsce- STOLARZE III, DRUZYNA BRZECZKA
VII- VIII miejsce BSNT, FC, ARKA
IX- X miejsce- BOJKI, JD

This will close in 0 seconds

Skip to content