9 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości pt. ,, Pociąg do wolności” . Klasa 2a pod opieką wychowawcy- Pani Małgorzaty Kurek przygotowała widowisko słowno-muzyczne opowiadające o drodze Polaków do odzyskania Niepodległości.  Piękna opowieść ubarwiona wierszami, pieśniami i piosenkami wprowadziła nas wszystkich w uroczysty nastrój. Centralnym punktem akademii było oczywiście uroczyste odśpiewanie hymnu o godzinie 11.11 –  przyłączyliśmy się w ten sposób do akcji #Szkoła do hymnu.
Było podniośle i uroczyście.
Dziękujemy klasie II a i wychowawcy
Pani Małgorzacie Kurek.

W drugiej części naszego świętowania odbyło się uroczyste wręczenie nagród naukowych.

Na koniec Jakub Kozłowski zaśpiewał swój patriotyczny przebój.

           

This will close in 0 seconds

Skip to content