Jak co roku, zapraszamy osoby zainteresowane kształceniem się w Naszej Szkole, na popołudniowe spotkanie, w trakcie którego będzie można poznać Społeczność Zespołu Szkół nr 2 w Andrychowie oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. Wieczorek Zawodowy odbędzie się 28 lutego 2019r. o godzinie 16.00. Na uczniów czeka wiele atrakcji takich jak: profesjonalne aukcje z nagrodami, gry logiczne, pokaz przedłużania włosów, pokaz barberski.

1. Zapoznamy Was z naszymi zawodami. Ofertę edukacyjną przedstawimy w formie intrygującego pokazu mody.
2. Zapraszamy do naszego salonu piękności, w którym dowiesz się jak być pięknym i modnym na wiosnę. To propozycja nie tylko dla dziewczyn, na chłopców będzie czekał profesjonalny barber. To wszystko pod okiem – Klaudii Wójcik- w-ce mistrzyni świata drużynowo, mistrza Polski, mistrza Open Hair, Konrada Wójcika, mistrza Open Hair i finalisty Top City Toung, Igi Kuźnik Hair Artist&Stylist oraz pani mgr Elżbiety Moskwik.
3. W czasie wieczorku będziecie zdobywać „banknoty”, które wykorzystacie podczas aukcji licytując atrakcyjne i ciekawe przedmioty.
4. Uczennice technikum hotelarskiego zapraszają do kawiarenki, oprócz pączków, kawy i herbaty zaproponują degustację wykonanych przez siebie soft drinków.
5. Swoje umiejętności z humorem zaprezentują uczniowie szkoły branżowej w zawodzie stolarz.
6. Tworzone przez siebie cuda i cudeńka pokaże szkolne koło wolontariatu.
7. Szkoła to nie tylko nauka, uczniowie zaprezentują swoje pasje i zdolności artystyczne.
8. Uczniowie szkoły branżowej w zawodzie kucharz przybliżą Wam sztukę rzeźbienia w warzywach i owocach czyli carving.
9. Najlepsi logistycy z okolicy zapraszają na koło fortuny.
10. Rzucamy Wam wyzwanie w grach planszowych!
11. Czeka na Was wiele atrakcji i ciekawych nagród.

W ubiegłym roku pięknie zaprezentował się Wolontariat, który w naszej szkole działa prężnie od wielu lat. Hotelarze udostępnili kawiarnię, fryzjerki własny salon, a logistycy przygotowali pokaz mody zawodowej. Na koniec uczestnicy wieczorku wzięli udział w aukcji, podczas której można było wydać zdobyte „bawełny”. Aukcję przygotowali uczniowie technikum handlowego. Zapraszamy do galerii zdjęć