W poniedziałek nasi uczniowie mieli okazję zmierzyć się w szkolnym turnieju siatkarskich trójek męskich. Turniej rozegrany zostal z jednym małym wyjątkiem. Tym „wyjątkiem” – była Magdalena Gajczak, której niestraszne były mocne serwisy i ataki kolegów.
Magda wystąpiła w drużynie z Piotrem Rodakiem i Szymonem Żydkiem i „wespół w zespół” zwyciężyli w turnieju, pokonując w meczu finałowym drużynę, w której zagrali Krzysztof Hojny, Bartek Seternus i Maciej Penkala.
Mecz o trzecie miejsce wygrała ekipa czwartoklasistów – Patryk Cholewka, Karol Smaza i Dominik Dyrcz. Natomiast Eryk Wróbel, Damian Nowak i Damian Polak musieli zadowolić się miejscem tuż za podium. Dobrze zaprezentowali się Konrad Dyrek, Gariel Bałos i Kacper Zając, którzy wywalczyli piąte miejsce pokonując ekipę, w której grali Marcin Utrata, Tomek Żydek i Jan Ciuchta.
Gratulacje dla wszystkich uczestników – GRALIŚCIE SUUUUPER!!!!

This will close in 0 seconds

Skip to content