W dniu 3 października uczniowie pierwszych klas wzięli udział w wycieczce integracyjnej do Krakowa.Wycieczka do stolicy małopolski zaczęła się od zwiedzenia Biblioteki Jagiellońskiej.
Nasi uczniowie dowiedzieli się, że mieści się tam największy w Polsce księgozbiór z którego, każdy może skorzystać!
Bardzo ciekawa była także wizyta na Wawelu, gdzie nasi pierwszoroczniacy mogli odwiedzić grób naszej patronki św Jadwigi Królowej. Po wysłuchaniu wykładu księdza Pawlusa o Królowej, reprezentacja klas złożyła wiązankę kwiatów pod pomnikiem św. Jadwigi.
Na koniec – Dzwon Zygmunta, który swym ogromem robi zawsze wrażenie na odwiedzających.Kraków pożegnał naszych uczniów deszczem, lecz ten fakt wcale nie popsuł ich świetnych humorów!