Nasza Szkoła uzyskała certyfikat świadczący o zaangażowaniu całej Społeczności Szkolnej w patriotyczne wychowanie młodzieży. Zasłużyliśmy na to zaszczytne miano Szkoły Patriotów organizując liczne konkursy i przedsięwzięcia o tematyce narodowej i związanej z naszą Małą Ojczyzną: prelekcje, konkurs recytatorski i pieśni patriotycznej, konkurs na plakat i biżuterię patriotyczną, sondaż o tematyce patriotycznej, konkurs wiedzy historycznej, opracowanie Kodeksu Postaw Patriotycznych i wiele innych.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z gry miejskiej pt. „Wiem, gdzie mieszkam”, w której uczestniczyła młodzież z klas IA, IB i IIIA technikum. 13 kwietnia 2018 roku sześć drużyn przemierzało ulice Andrychowa, wykonując zadania związane z ciekawymi obiektami w mieście. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością topografii miasta, szybkością i precyzją w uzupełnianiu powierzonych kart pracy. I miejsce zajęła drużyna z klasy I B technikum. GRATULUJEMY !

Co roku organizujemy wiele przedsięwzięć „w duchu patriotycznym”: konkursy, apele, prelekcje.

This will close in 0 seconds

Skip to content