14 czerwca laureatki konkursu na najlepszą Reklamę Mądrej Książki 2023r. wzięły udział w warsztatach dziennikarskich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Zajęcia dziennikarskie były jedną
z  nagród, które otrzymały za zwycięski film reklamujący książkę Joanny Kuciel – Frydryszak pt.:”Chłopki”. Uczennice uczestniczyły w spotkaniu z p. Michałem Olszewskim – Kierownikiem działu zagranicznego „Gazety Wyborczej”. W przyjemnej atmosferze Patrycja Karcz, Dominika Rajda oraz Oliwia Homel zapoznały się ze specyfiką pracy dziennikarza gazety lokalnej oraz ogólnokrajowej. Poznały budowę i funkcję artykułów prasowych oraz cechy tzw. fakenewsów.

Zespół serdecznie dziękuje organizatorom konkursu za docenienie wykonanego filmu reklamowego oraz wspaniałe nagrody!  Dziękujemy również naszemu p. Dyrektorowi, który w piątek 14. 06. był z nami w Krakowie.

This will close in 0 seconds

Skip to content