15 czerwca uroczyście pożegnaliśmy naszych maturzystów. W kameralnym gronie, w obecności Pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor oraz wychowawczyń klasy 4a i 4b wręczone zostały świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie, nagrody, podziękowania…
Życzymy sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym, do zobaczenia!!!

Podziękowania od klasy 4A

Kiedy 4 lata temu pierwszy raz przekraczałyśmy próg Bawełnianki, żadna z nas nie spodziewała się jak bardzo będzie można się do niej przywiązać. Na pewno też żadna z nas nie pomyślała, że tak właśnie będzie wyglądało zakończenie. Z jednej strony jest to przykre, nie móc pożegnać się z Wami na żywo, a z drugiej cieszymy się, że możemy zrobić to w taki sposób i podziękować za te wspólne lata.
Największy wkład w naszą edukacje mieliście oczywiście Wy, nauczyciele. To Wam zawdzięczamy to kim teraz jesteśmy. Bez Was nie osiągnęłybyśmy tylu sukcesów. Nie zapominajmy jednak, że zawód nauczyciela to nie tylko nauczanie, ale także bycie psychologiem i rodzicem. Wasza pomoc była dla nas bardzo ważna i cieszymy się, że trafiliśmy na ludzi o tak dobrych sercach.
Dziękujemy, że pokazaliście nam, że Wasza praca to nie tylko prowadzenie sztywnych lekcji. Nie ograniczaliście się jedynie do pogadanek na przerwie i bawiliście się razem z nami na dyskotekach i przy wspólnym śpiewaniu podczas karaoke.
Z każdym z Was mogłyśmy porozmawiać na tematy zarówno szkolne jak i prywatne, dosłownie z każdym z Was. Do każdej z nas potrafiliście znaleźć drogę porozumienia. Wiele się od Was nauczyliśmy, nie tylko dawaliście nam lekcje odnośnie przedmiotu, ale także lekcje dotyczące życia.
Przykro nam, że niektórzy nauczyciele z różnych względów nie mogli uczestniczyć w całej naszej edukacji, ale im także chciałybyśmy podziękować za to ile pracy wkładali w nasze nauczanie.
Bawełnianka okazała się nasza jedną, wielką i piękną lekcją życia. Każdy z Was przyczynił się do naszego rozwoju, zarówno osobistego jak i zawodowego. Mimo wszystko zawsze byliście dla nas wsparciem. Bez Was nie dałybyśmy rady.