W dniu 23 października 2017 r. nasza klasa, tj Ia technikum, wybrała się na wycieczkę do Bielska-Białej. Celem było lepsze poznanie się poza szkołą, na rolkowisku.
Pod opieką wychowawczyni, pani Małgorzaty Gawędy oraz pań Anny Macierzyńskiej-Cepcer oraz Kingi Zając, wyruszyliśmy autobusem spod szkoły. Zanim weszliśmy na tor, ubraliśmy rolki lub wrotki oraz obowiązkowo ochraniacze oraz kaski. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Niektórzy dopiero się uczyli, ale większość świetnie sobie radziła. Nawet nasze opiekunki jeździły. Wszyscy robiliśmy zdjęcia, aby mieć pamiątkę. Po krótkim spacerze po zabytkowej części Bielska udaliśmy się na posiłek, a następnie wróciliśmy do Andrychowa.
Na wycieczce było bardzo sympatycznie. Wszyscy dobrze się bawili i nie możemy się doczekać następnej takiej wyprawy.