14 stycznia  odwiedzili naszą szkołę  goście z Ukrainy – ks. Jan Fafuła i siostry ze Zgromadzenia św. Józefa de San Mark. Przyjechali oni odebrać przygotowane przez wolontariuszy z naszej szkoły artykuły przeznaczone dla Domu Opieki w miejscowości Pawszyno.  Akcja charytatywna polegająca na zbiórce potrzebnych rzeczy trwała w szkole już od listopada. Włączyła się w nią firma Elstitch pana Leszka Przewoźniaka z Andrychowa, parafia św. Jana Kantego z Malca, Szkoła Podstawowa nr 2 z Andrychowa oraz rodzice i uczniowie naszej szkoły. Wolontariusze zorganizowali   dla gości z Ukrainy nie  tylko podarunki, ale i  poczęstunek po długiej podróży i wspólne kolędowanie.  W bardzo miłej atmosferze goście opowiadali o swoim kraju i sytuacji mieszkańców parafii Zimna Woda.

Wszystkim, którzy włączyli się w działania wolontariuszy serdecznie dziękujemy.