20.12. młodzież naszej szkoły przygotowała jasełka. W tym roku odpowiedzialne za bożonarodzeniowy apel były klasy 1a i 1h wraz z wychowawcami. Starsi uczniowie z klasy 2a wsparli pierwszaków ochoczo. I tak naprawdę wzbudzili w widzach refleksję na temat wiary, nadziei i miłości. W tym miejscu warto podziękować uczniom, którzy nie bali się wystąpić i dobrze się przy tym bawili: Aleksandra Płonka,Weronika Wójtowicz, Dawid Góral, Katarzyna Talaga, Marek Mydlarz, Miłosz Spyrka, Weronika Rożek,Wiktoria Kaczmarczyk, Agnieszka Ławeczka, Ewa Jędras, Patrycja Pałka, Dominik Piechówka, Bartłomiej Studnicki’
Śpiewająco zachwyciły nas uczennice klasy 1h – Patrycja Pałka oraz klasy 1 SB- Aleksandra Lasek, Joanna Wojtyła.

W drugiej części apelu zostały rozdane nagrody dla zwycięzców szkolnych konkursów.

Konkurs kolęd

  1. Miejsce klasa II a
  2. Miejsce klasa IV b
  3. Miejsce klasa III a

Konkurs stroików

  1. Miejsce klasa I b oraz II cBS
  2. Miejsce klasa II a
  3. Miejsce klasa I cBS

A na koniec Pani Dyrektor złożyła życzenia świąteczno-noworoczne na ręce Uczniów i Grona Pedagogicznego; a Samorząd Szkolny złożył życzenia na ręce Dyrekcji, wręczając przy tym piękne stroiki samodzielnie wykonane przez uczniów.

Jasełka 2019/2020