1. Prawo jazdy kategorii B dla 90 osób, które ukończą 18 lat do 1.03.2020 r.
(dedykowany uczniom, którzy nie mają możliwości ukończenia go w ramach programu nauczania).
2. AutoCAD –
dla 40 osób 30 godz.
3. Decupage –
dla 10 osób 20 godz
4. Operator wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia
z wyłączeniem specjalizowanych kategoria II WJO – dla 100 osób, które ukończą 18 lat do 1.03.2020 r. 42 godz.
5. Obsługa kasy fiskalnej –
dla 82 osób 15 godz.
6. Przedłużanie włosów –
dla 10 osób 30 godz.
7. Nowoczesna koloryzacja –
dla 11 osób 30 godz.
8. Nowoczesne strzyżenie –
dla 11 osób 30 godz.
9. Makijaż, wizaż i stylizacja paznokci –
dla 133 osób 40 godz.
10. Photoshop –
dla 50 osób 30 godz.

Termin rozpoczęcia – po 1 marca 2020 r. zakończenia – do 30 czerwca 2020 r.
dla wszystkich zawodów w szczególności branży administracyjno – usługowej Powiatu Wadowickiego i Województwa Małopolskiego.

Procedura naboru została opisana w regulaminie rekrutacji (§ 4 pkt.5) do projektu „Andrychowskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego”, który jest dostępny na stronie internetowej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie, ul. Starowiejska 22a www.ckziuandrychow.pl w zakładce „projekt ACKZiU”.
Nabór na kursy potrwa od 5 listopada 2019 r. do 12 listopada 2019 r. W tym czasie kandydat musi złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania na stronie internetowej projektu – WWW.ckziuandrychow.pl lub w sekretariacie uczniowskim CKZiU w Andrychowie) . W formularzu zgłoszeniowym w części II należy wpisać oceny roczne z czerwca 2019 r. lub oceny ze świadectwa ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum Po wypełnieniu formularza należy go złożyć osobiście w sekretariacie uczniowskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie.
Godziny pracy sekretariatu uczniowskiego CKZiU w Andrychowie w okresie naboru:
poniedziałek 7.30 – 15.00
wtorek 9.00 – 17.00
środa 7.30 – 15.00
czwartek 7.30 – 15.00
piątek 7.30 – 15.00

Uwaga:
Wszystkie dokumenty wypełniamy starannie, drukowanymi literami, podpisy składamy czytelne. Formularze zgłoszeniowe zawierające braki i wypełnione nieczytelnie zostaną odrzucone. Uczniowi/uczennicy przysługuje udział w jednym kursie. W przypadku wolnych miejsc dopuszcza się udział w kolejnych formach wsparcia. Uczeń/uczennica zgłaszający/ca się do rekrutacji po raz pierwszy otrzymuje 10 punktów (tylko w zgłoszeniu do jednego kursu}.

Zmianie uległy również formularze zgłoszeniowe:
Formularz zgłoszeniowy dla uczniów klas pierwszych po szkole podstawowej i gimnazjum (w części II formularza należy wpisać ocenę z zachowania i oceny ze świadectwa ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum),
Formularz zgłoszeniowy dla uczniów klas II, III, IV ( w części II formularza należy wpisać ocenę z zachowania i oceny roczne z przedmiotów zawodowych z czerwca 2019r.)