17.09 naszą szkole odwiedził Mistrz Świata we fryzjerstwie męskim dodajmy, że dwukrotny Mistrz Świata. Mieliśmy okazje poznać drogę zawodową Pana Tomasza Draba, który jak sam twierdzi „marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!” i oczywiście, że „trening czyni mistrza”. Zobaczyliśmy niezwykły kunszt pracy jaką pokazał Pan Tomasz naszym uczniom, którzy dopiero są na początku swojej drogi zawodowej we fryzjerstwie. Dziękujemy za wspaniały dzień spędzony w naszej szkole i dodanie naszym uczniom sił do ciężkiej pracy. Zapamiętamy słowa Mistrza:

„aby osiągnąć sukces trzeba wyjść ze strefy komfortu i zrobić coś innego niż do tej pory, pamiętając aby włożyć w to całe swoje serce; wtedy osiągniemy sukces!!!”

!