7 października 2019 r. nasza Szkoła była gospodarzem konkursu: „Mam zawód. Mam fantazję” organizowanego w ramach projektu: „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”.
Profesjonalne fryzury i makijaże, piękne stroje; profesjonalna oprawa medialna: telebim, kamery, nagłośnienie, oprawa muzyczna (nasi Uczniowie 🙂 ) – to wszystko w naszej małej szkole – jesteśmy dumni i zaszczyceni 🙂
Uczestnikami konkursu było dziesięć trzyosobowych zespołów ze szkół z całej Małopolski – od Gorlic i Tarnowa na wschodzie, przez Kraków, Olkusz i Suchą Beskidzką. Pierwsza konkurencja, to wykonanie fryzur, potem prezentowano umiejętności w zakresie makijażu. Na koniec odbyła się prezentacja na czerwonym dywanie modelki w specjalnie przygotowanych na konkurs, wystylizowanych strojach.
Zapraszamy do relacji w „Nowinach”

Poniżej nasz fotoreportaż.

Zapraszamy do galerii zdjęć Pana Karola Sekowskiego: