“Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją, bo im więcej zainwestujesz w siebie, tym więcej podzielisz się z innymi”.
To motto Pani Rity Kurpisz, dzięki której 18 października zarówno nauczyciele, jak i uczniowie przeżyli najbardziej motywujące szkolenie w swoim życiu. Jej misją jest inspirowanie ludzi do rozwoju osobistego, wsparcie w osiągnięciu satysfakcji w życiu osobistym oraz na płaszczyźnie zawodowej.
Dzięki spotkaniu z Panią Ritą zyskaliśmy wewnętrzną motywację, uświadomiliśmy sobie jak ważna jest otwartość oraz kreatywność w działaniu. Dziękujemy bardzo za energię, optymizm, profesjonalne i skuteczne szkolenie. Jesteśmy wdzięczni, że tak wysokiej klasy specjalista przybył do naszej Szkoły i jednocześnie mile zaskoczeni otwartością i empatią Pani Rity.