1. UWAGA! UWAGA! TYLKO DLA DZIEWCZĄT NASZEJ SZKOŁY!
    8 marca odbędą się warsztaty taneczne: ZUMBA i AEROBIK, które poprowadzą dyplomowane instruktorki fitness. Zapisy dziewcząt na warsztaty do 7 marca (do środy) u nauczycieli w-fu lub dyżurnych szkolnych!
    Zbiórka zapisanych osób 8 marca w szkole i przejście na halę sportową z nauczycielem w-fu. ZAPRASZAMY!!!!!

2. Od 2 marca 2018r. rozpoczynamy akcję pt. „Kolorowe piątki”.
  3. Samorząd Uczniowski organizuje akcję pt. „Podziel się książką”. Do 23 marca 2018r. można przynosić książki, które następnie zostaną przekazane do Domu Dziecka. Prosimy, aby książki nie były zniszczone.
  4. 21 marca 2018r. odbędzie się konkurs na najśmieszniej przebrany samochód. Zachęcamy zarówno uczniów jak i nauczycieli do wzięcia udziału w konkursie. Zakończenie konkursu o godzinie 10.00. O godzinie 11.00 na parkingu szkolnym zatańczymy wspólnie „Belgijkę”.
  5. 11 kwietnia 2018r. organizujemy Szkolny Konkurs Talentów. Z każdej klasy powinna zgłosić się minimum 1 osoba. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 marca 2018r.