22 grudnia celebrowalismy w Naszej Szkole Boże Narodzenie. Było przedstawienie, wspólne kolędowanie i najbardziej wzruszajace chwile podczas klasowych wigilii.

Rano zebraliśmy się wszyscy razem, aby podziwiać przedstawienie świąteczne pt. „Wigilia w autobusie” przygotowanym przez klasę Ib pod opieką p. Małgorzaty Wojewodzic. Aktorzy wspaniale wcielili się w swoje role, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. 🙂

Po przedstawieniu rozdano nagrody w grudniowych konkursach:
Konkurs na wystrój świąteczny klasy:
I miejsce zajęła klasa 3c
II miejsce zajęłą klasa 3b
III miejsce zajęłą klasa 4b

Szkolny turniej tenisa stołowego chłopców:
I miejsce – Bajorski Dorian
II miejsce – Chrustek Patryk
III miejsce – Zająć Kacper
IV miejsce – Dyrcz Dominik

Mikołajkowy turniej piłki nożnej:
I miejsce – klasa IVb
II miejsce – klasa IIb
III miejsce – klasa Ib

Po rozdaniu nagród śpiewaliśmy wspólnie kolędy (gromkie brawa dla zespołu muzyczno-wokalnego)

Po wspólnych uroczystościach klasy rozeszły się do sal na spotkania wigilijne z wychowawcami. W tym roku nasze sale były pięknie przystrojone, a w świętowaniu pomagali kolędnicy. Cieszyliśmy swoim towarzystwem w licznym gronie i bardzo miłej atmosferze.