„Gang Cepcery” z IV B zwyciężył w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców. W zawodach wystartowało 8 zespołów, które rozegrały w sumie 16 spotkań. „Wszystkie zespoły zaprezentowały bardzo wysoki poziom, ponieważ wielu naszych uczniów trenuje w klubach” – ocenił organizator, a zarazem główny sędzia zawodów mgr Jacek Kocemba.

Finałowy mecz pomiędzy zespołami KAPPA 7 a Gang Cepcery zakończył się remisem, a o zwycięstwie zadecydowały dopiero rzuty karne. Zwyciężyła drużyna, która miała najlepszy doping od początku do końca zawodów. Wychowawczyni klasy mgr Anna Cepcer (w niezwykłej stylizacji) wraz z całą klasą IVB na stojąco dopingowali swoją drużynę!!!
Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie klasy IB, którzy występowali pod nazwą DESTROYERS w meczu o trzecie miejsce pokonali 5-0 GIORGIOULANI z klasy IIIB.

GANG CEPCERY wystąpił w składzie: Jakub Szymański, Jakub Adamik, Konrad Matonóg, Bartek Matuśniak, Adrian Rusinek
KAPPA 7: Patryk Zemła, Sebastian Jakubowski, Cezary Stachera, Maciej Penkala i Konrad Kiszczak
DESTROYERS: Dorian Bojarski, Damian Nowak, Damian Polak, Eryk Wróbel, Marcin Utrata, Kamil Kiszka, Jakub Socała, Seweryn Kierczak i Bartek Pyrdoł

Swoją obecnością zaszczycił nas również św. Mikołaj, który przybył rozdawać upominki 🙂 Odwiedził nie tylko halę sportową, ale również szkołę 🙂